Μετάβαση στο περιεχόμενο
vBulletin.gr

Suspended for good! [Αναστολή για τα καλά!]

Recommended Posts

vBulletin.gr

Το, vBulletin.gr, μετά από σχεδόν 8 χρόνια (από τον Δεκέμβριο του 2010) ενημέρωσης και υποστήριξης των Ελλήνων χρηστών vbulletin, διακόπτει οριστικά την λειτουργία του. Η τεχνολογία αλλάζει την ζωή μας, τον τρόπο σκέψης μας, τα ενδιαφέροντά μας. Ήρθε η ώρα για τους συντελεστές της ιστοσελίδας που μας κράτησε συντροφιά όλα αυτά τα χρόνια, να προχωρήσουν σε καινούργια πράγματα. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους χιλιάδες χρήστες που μας υποστήριξαν με κάθε τρόπο και να τους χαιρετίσουμε με μια υπόσχεση: θα βρεθούμε ξανά σε άλλους "τόπους" σύντομα. Stay tuned!

Μοιράσου αυτή την δημοσίευση

georgiosdb

Κρίμα πολύ κρίμα να κλείσει μια ιστοσελίδα που έχει προσφέρει πάρα πολλά σε όλους εμάς που ασχοληθήκαμε με vbulletin, για εμένα θα είναι μια καλή ανάμνηση, και οι Διαχειριστές αλλά και τα μέλη που γνώρισα...!!!

eMichanikos.gr

Ό,τι έχει αρχή, έχει και τέλος.
(εκτός από την ημιευθεία) 😀

Θα ήταν ευχής έργο να μεταφερθεί η βάση δεδομένων του vbulletin.gr σε μια θεματική κατηγορία εδώ στο ipb.gr, όπως ίσως κάποιοι το σκέφτονται.
Αρκετά θέματα ήταν σημαντικά και ενδιαφέροντα ανεξαρτήτως πλατφόρμας.

Admin

Μιας και τα γεγονότα πήραν δυστυχώς αυτή τη τροπή και μετά από σκέψη για την πρόταση να μεταφερθούν θέματα της ελληνικής κοινότητας vBulletin στο IPB.GR με σκοπό να συνεχιστεί η υποστήριξη αλλά και η επί σειρά ετών γνωσιακή βάση, με βρίσκει σύμφωνο και θα χαρώ να βοηθήσω.

Παρακαλώ τον διαχειριστή του vbulletin.gr να επικοινωνήσει μαζί μου για την διαδικασία και τις λεπτομέρειες.

Υ.Γ. Αν στο μέλλον υπάρξει νέα κοινότητα υποστήριξης του vBulletin, είναι ελεύθερη η μεταφορά των όποιων θεμάτων υπάρξουν στο IPB.GR που σχετίζονται με το vBulletin, αλλά και η δέσμευση να απομακρυνθούν από το IPB.GR στην περίπτωση που ζητηθεί.

vBulletin.gr

Καλησπέρα σας Φίλοι μου

η μεταφορά των θεμάτων εδώ με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο, άλλωστε το είχα προτείνει και εγώ, το μόνο που μένει είναι να δούμε πως.

eMichanikos.gr

Ευχάριστα νέα.
Ευχαριστούμε πολύ τους δύο admin, του vbulletin.gr για την προσφορά και του ipb.gr για τη φιλοξενία.
Αναμένουμε λοιπόν την υλοποίηση.

Σχολιάστε εποικοδομητικά

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. | Terms of Use