Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με design forum


Nick

Recommended Posts

Καλησπέρα !!

 

Άλλαξα σήμερα url για το forum μου και παρατήρησα μια δυσάρεστη αλλαγή , μια αλλαγή όπου αφαιρούσε τις εικόνες σημαντικών λειτουργιών στο φόρουμ , όπως στην παρακάτω φωτογραφία  

 

https://prnt.sc/2yYrYpeW5BbG

 

Καμιά ιδέα ? Ευχαριστώ !! 

Link to comment
Share on other sites


Οταν λες άλλαξες το url δηλαδή τι έκανες ακριβώς? Πως ήταν πριν και πως είναι τώρα? Πάντως αυτή την στιγμή το site σου βλέπω δεν ανοίγει και πετάει σφάλμα 502 Bad Gateway

Edited by Dimitris_p
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


Στον ίδιο web hosting αγόρασα νέο domain , πήγα έβαλα τα backup του παλιού φόρουμ στο νέο hosting , έφτιαξα νέα Database και μέσω του phpMyAdmin πρόσθεσα την παλιά database στην νέα , πήγα στα αρχεία του forum ( cpanel ) σε έναν φάκελο ( δεν θυμάμαι το όνομα ) όπου πρόσθεσα την νέα Database ( στην οποία την είχα συνδέσει με την παλιά ) και όλα καλά, πήγα να δημοσιεύσω κάτι και μου έδειχνε τις εικόνες όπως ακριβώς στη φωτογραφία , αν πάτησες το url που έχω εδώ στο profile μου τότε για αυτό σου έδειξε σφάλμα , το τροποποιώ , προσθέτω τον νέο σύνδεσμο ( αν η διαχείριση έχει θέμα με τον σύνδεσμο στο προφιλ μπορώ να τον αφαιρέσω ) 

Link to comment
Share on other sites


Eκανα μια εγγραφη δοκιμαστικά και εγω τα βλεπω σωστά παντως. Δοκιμασε να καθαρίσεις τον browser σου. cookie κρυφή μνήμη, και εικόνες αποθηκευμένες. 

 

error10.png

Edited by Dimitris_p
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


4 λεπτά πριν, Nick said:

Ναι δεν ξέρω τι και πως το έκανες , αλλά ... Μου έφτιαξες το φόρουμ !! χαχαχαχαχα 

Eκανα μαγικά!!! Διόρθωσε στο κεντρικό tab το FORUN σε FORUM! 

error20.png

Link to comment
Share on other sites


Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. | Terms of Use