Μετάβαση στο περιεχόμενο

Bug με κατηγορίες


Nick

Recommended Posts

Και για πρώτη φορά παρατηρώ ένα σοβαρό - αλλά και μη - θέμα στην κοινότητα μου, λοιπόν... Από το πουθενά δημιουργήθηκε μια ενότητα η οποία έχει το όνομα ενός συν-διαχειριστή, το παράξενο είναι πως ΔΕΝ υπάρχει στις κατηγορίες του φόρουμ όταν πηγαίνω να την διαγράψω μέσω του AdminCP, είναι σαν να μην υπάρχει στο AdminCP αλλά ΜΟΝΟ στην περιήγηση ( έχω Admins roles καθώς είμαι ο κεντρικός διαχειριστής ) 

 

 

Καμία ιδέα ??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μήπως δεν είναι κατηγορία και έχει μπει κάποιο πρόσθετο η block....προσπάθησε απο την αριστερη μερια να κάνεις την διαχείριση να δεις..ακομα θα μας βοηθουσε και μια φωτογραφια

Screenshot-1.png

 

Edited by sylvester73
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλα εντάξει, με την βοήθεια του@JoeDer !! Ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την άμεση βοήθεια !!

 

edit:

Ξέχασα να προσθέσω, ήταν λάθος στην μετάφραση στο όνομα ( title ) των κατηγοριών :P 

Edited by Nick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση εχει η μετάφραση με το πρόβλημα που ανέφερες? Εγραψες ότι δημιουργήθηκε κάτι στα ξαφνικά χωρείς να το κάνεις εσύ! Λάθος περιγραφή του προβλήματος προφανώς. Τεσπα αφού έλυσες το θέμα όλα καλά! 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 14/11/2022 at 23:06, Dimitris_p said:

Τι σχέση εχει η μετάφραση με το πρόβλημα που ανέφερες? Εγραψες ότι δημιουργήθηκε κάτι στα ξαφνικά χωρείς να το κάνεις εσύ! Λάθος περιγραφή του προβλήματος προφανώς. Τεσπα αφού έλυσες το θέμα όλα καλά! 

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω, λοιπόν το θέμα ήταν απλό!!  Υπήρχε στο φόρουμ η Ελληνική Γλώσσα καθώς ΚΑΙ η Αγγλική, όταν δημιουργείς μια κατηγορία σου ζητάει σε τέτοιες περιπτώσεις να προσθέσεις το όνομα της ενότητες στα Ελληνικά και στα Αγγλικά, λοιπόν και εδώ άρχισε το " Θέμα " ... Είχε προστεθεί αυτόματα στο όνομα της Αγγλικής ενότητας το όνομα ενός διαχειριστή με αποτέλεσμα όποιος είχε προσθέσει προεπιλεγμένη γλώσσα τα Αγγλικά αντί για το όνομα της κατηγορίας θα έβλεπε το όνομα του διαχειριστή, δες παράδειγμα την παρακάτω φωτογραφία να καταλάβεις https://prnt.sc/8aKaEonEUk3R

 

Δεν ήταν bug, απλά εγώ δεν το έβλεπα 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dimitris_p said:

Κατάλαβα μπέρδεμα! 😃

Δεν θα μου έκοβε να το ψάξω, δεν το είχα σκεφτεί καν να είμαι ειλικρινής ... Ο @JoeDer το έφτιαξε όπως και όλα τα υπόλοιπα :P  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. | Terms of Use